10.30 – 12.00 
Jak vytvořit stálý dobrý vztah dětí ke sportu a přijmout jej jako součást svého životního stylu? Tato etapa musí splnit několik úkolů : harmonický rozvoj dítěte, upevnění zdraví, respektování přirozeného tělesného a psychického rozvoje. Dobrá výkonnost není prioritou a důraz se klade na další rozvoj koordinačních schopností, rychlosti a dynamiky pohybu.
Jan TŘÍSKALA

SPORTOVNÍ ZKUŠENOSTI
Mládežnické reprezentace U16 a U17
Působení v odborných komisích Českého florbalu
Vedení regionálních reprezentací
Vedení superligového týmu
Sportovní stáže v Era Viikingit a
Academy EC Red Bull Salcburk

TRENÉRSKÁ PRAXE
Čtrnáctiletá trenérská praxe
Hrdý předseda klubu FBC Kutná Hora
Scouting tým na MS 2018

Kateřina LEVÍNSKÁ

Vystudoval český jazyk a literaturu se zaměřením na lingvistiku a žurnalistiku

Fyzioterapie je její až třetí vysoká škola – zde má magisterský titul a stále ještě studuje v doktorském programu fyziologii a patofyziologii  člověka, a to pod vedením prof. Koláře.
K fyzioterapii se dostala přes masérský kurz a kurzy lektoringu (aerobic), když začala pracovat jako trenér golmanů a kondice ve florbalovém oddílu Sokol Pardubice – a to již bude 15 let!
V roce 2012 nastoupila na 2. LF v Motole (UK) a dalších 5 let studovala, pak se úspěšně dostala i na doktorát.

V současné době pracuje jako sportovní fyzioterapeut pro florbalový Sokol Pardubice, mládežnické kategorie HC Dynamo Pardubice a soukromě je k dispozici i běžným klientům a pacientům.
Je autorkou metodiky pro kompenzaci jednostranné zátěže ve florbale, kterou společně s kolegy učí trenéry a pokouší se ji dále rozvíjet.

V klubu se věnuje dětem od cca 10 let až do dospělých, vede kondiční a kompenzační tréninky, nastavuje jejich náplň a cíle pro celý klub, školím trenéry.
Aktivně se věnuje přednášení různých problematik z našeho oboru trenérům, cvičitelům i laické veřejnosti.
Vyučuje mladé fyzioterapeuty na 2.LF UK v Motole.